Екскурсія у ліс. Смажили сало, гойдалися у гамаку і розганяли комарів.
Другий день у таборі - день талантів та розваг.
27 травня стартував пришкільний оздоровчий заклад з денним перебуванням дітей "Веселка"
Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято — особливе, хвилююче, казкове, яке вже давно вийшло із суто релігійного спрямування та стало воістину всенародним. Адже завжди цього дня малюки (та й чимало дорослих) знаходять під подушкою подарунки від свого найулюбленішого Святого.
Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?!
Кожна людина доброї волі може проявити себе помічником Великого Дарувальника. Саме таким добродієм для учнів Лосківської школи стала Благодійна Організація «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича», представники якої завітали 19 грудня до школи. Особливо раділи подарункам першокласники, бо отримали новенькі сучасні парти. Кожна дитина отримала в подарунок набори шкільного приладдя та солодощі, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. У знак подяки лунали веселі пісні та вірші.
Щиру вдячність складаємо Благодійній Організаці «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича» за подарунки для всієї школи.
9 -листопада відбувся День української писемності і мови
Традиційно, у цей день у нашій школі пройшли заходи під гаслом «Наша мова калинова» Метою всіх проведених заходів було:
- донести до учнів красу і багатство української мови;
- формувати відчуття краси рідної мови;
- розвивати мовленнєві здібності учнів;
- збагачувати словниковий запас;
- виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
Відзначення Дня української писемності і мови розпочалося урочистою лінійкою «Мово українська, гордосте моя!».
З метою виховання в учнів поваги до українських символів 9 листопада була оголошена акція «Вдягни український бренд – вишиванку». Учні з 1 по 9 класи відзначили День писемності в українських вишитих сорочках.
Бібліотекар школи Ірха Н.М.. спільно з вчителями-словесниками підготували виставку найбільш актуальної літератури про українську словесність «Любіть Україну і мову її солов'їну.
Нині проводиться багато конкурсів знавців української мови. Одним із наймасовіших і найпопулярніших є Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона - джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності. У нашій школі 9 листопада стартував І етап цього конкурсу.
Серед учнів 1- 9 класів був проведений челлендж « Я розмовляю україїнською мовою, а ти…»
Завершилося свято літературно-музичною композицією ««Скарб од далеких предків – то рідна мова й рідне письменство».. У ході проведення заходу учні дізналися про історію виникнення свята, багатство і красу рідної мови. А також цікаві факти багатовікової історії про боротьбу за існування української мови. Також діти прослухали інформацію про виникнення першої абетки Кирилиці, про її засновників Кирила та Мефодія, про Нестора Літописця, на честь якого і було засноване це свято.
Учасники підготували виразне читання віршів про мову, виконували патріотичні пісні.
6 вересня відбувся Олімпійський урок. Здобувачі освіти випробували свої сили в " Козацьких забавах", конкурсах. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри.
1 червня відбулося відкриття пришкільного табору "Веселка". Вихованці табору поділилися на загони.
На кожен день складено план заходів. Розпочинають свій день діти з аеробіки.
25 травня продзвенів Останній дзвінок для учнів Лосківської школи. Випускників школи вітали батьки, які благословили в дорогу своїх дітей рушниками та обсипали зерном. Привітав учнів зі святом почесний гість Снитко Володимир Іванович. На свято завітав Домовичок, який подарував випускникам мішечки-обереги з рідною землею та побажав щасливої дороги.
В період з 12 по 16 березня 2018 року в закладі освіти проходив тиждень присвячений 204-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка з метою вшанування пам’яті українського письменника. У рамках тижня були проведені такі заходи: тематична виставка, вікторина «Подумай і відгадай», конкурс декламаторів віршів Шевченка, конкурс учнівської творчості «У вінок Кобзареві» та перегляд кінофільму «Таємниці генія Шевченка». Тематичну виставку «Вічний, як народ» підготувала вчитель початкових класів Ірха Наталія Михайлівна. Виставка містила вислови відомих людей про Шевченка та його творчість, збірки творів поета, ілюстрації до відомих його віршів.
Учні школи взяли участь у Міжнародному конкурсі "Кенгуру"
28 жовтня відбулося святкування 100-річного ювілею Лосківської зош І-ІІ ступенів. З усіх куточків України та ближнього зарубіжжя з’їхалися випускники школи. Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Випускників, гостей зустрічали екскурсоводи, які проводили екскурсію шкільними коридорами, розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя. Було оформлено виставку учнівських робіт.
Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті. Слова вітання з ювілеєм пролунали від директора школи Коваленко Олесі Анатоліївни. Приємно було почути привітання та отримати гарні подарунки від гостей свята: виконуючого обов’язки голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Веремієнка Руслана Миколайовича, голови Новгород-Сіверської районної ради Кауфмана В’ячеслава Марковича, начальника відділу освіти Білої Світлана Валентинівна, ТОВ «Агрікорхолдинг», начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Демченка Олександра Григоровича, випускників Шкарабури Миколи Григоровича, Гаркавого Валерія Федоровича, Литвиненка Сергія Віталійовича, Косенко Раїси Петрівни.
За віддану та наполегливу працю було присвоєно звання «Почесний громадянин села» Даниленку Михайлу Олексійовичу та посмертно Слиш Марії Олексіївні.
- святі панувала доброзичлива атмосфера. Творчий колектив з Чернігова «Сівери» гармонійно влився в концертну програму, яку підготували учні та вчителі школи. Гості були переповнені емоціями та спогадами. Найстаршим випускницям було по 90 років.
До пізнього вечора лунали пісні та смакували козацькою кашею від випускника 1967 року Шкарабури Миколи Григоровича.
В межах Дня фізичної культури і спорту, сприяючи залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганді здорового способу життя, вихованню почуття патріотизму вихованці школи прийняли участь у Олімпійському уроці